Zostań naszym partnerem B2B

Drogi kliencie wychodząc na przeciw oczekiwaniom, nasza platforma została utworzona w 2 płaszczyznach: detalicznej i hurtowej. Jako partner hurtowy wielu sklepów stacjonarnych, Szkół i Przedszkoli, Gminnych Ośrodków Kultury, ZHP, różnego typu Instytucji Państwowych, Sal Zabaw oraz sklepów internetowych, po poszerzeniu naszej oferty podjęliśmy wyzwanie ze stworzeniem dodatkowej możliwości zakupów hurtowych przez Państwa na tej samej płaszczyźnie sklepu internetowego KALAMA.PL Nasza firma nie posiada dodatkowego systemu rabatowego uzależnionego od kwoty zamówień. Jesteśmy jednak otwarci na propozycję czy negocjację cen przy dużych zamówieniach powyżej 50 000 zł, a także w przypadku zatowarowania sklepów na dodatkowe częściowe terminy płatności.

2023-01-30.jpg

2023-01-30.jpg

Zarejestruj się i zacznij sprzedawać na wysokich marżach

W celu otrzymania statusu klienta hurtowego - klient hurtowy musi założyć w sklepie konto po przez zalogowanie się, oraz przekazać nam do weryfikacji niezbędne dokumenty takie jak : NIP, REGON, oraz Wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS na adres e-mailowy firmy biuro@kalama.pl Po udanej weryfikacji zostaje mu przyznany powyższy status. Wraz ze zmianą statusu klient otrzymuje dostęp do zmienionych ceny produktów na ceny hurtowe. Po złożonym zamówieniu Klient otrzymuję F-VAT PROFORMĘ w celu zrealizowania przelewy na konto firmowe, po dokładnej weryfikacji dostępności towaru

Nasza firma nie posiada dodatkowego systemu rabatowego uzależnionego od kwoty zamówień. Jesteśmy jednak otwarci na propozycję czy negocjację cen przy dużych zamówieniach powyżej 50 000 zł, a także w przypadku zatowarowania sklepów na dodatkowe częściowe terminy płatności.

2023-01-30.jpg

2023-01-30.jpg

2023-01-30.jpg

2023-01-30.jpg

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami kolejne Szkoły, Przedszkola, Świetlice, Domy zabaw, oraz inne instytucje , posiadamy również możliwości sprowadzenia towaru pod zamówienie w krótkich terminach czasowych.

Minimum logistyczne dla realizacji zamówienia :

– 1 zamówienie min. 1500 zł netto (przedpłata/pobranie)

– każde kolejne to jedynie 300 zł netto (przedpłata/pobranie)

Koszty wysyłki :

1. Paczka do 15kg – 13,00zł netto

2. Paczka do 50gk – 17,06zł netto

3. Paleta – 350zł netto

Mamy nadzieję, na miłą oraz owocną współpracę

Rejestracja nowego konta